Bir Catering Firmasının Olmazsa Olmazları

Catering firmaları iş yerlerimizde ya da günlük hayatımızda katıldığımız düğünlerde, partilerde, organizasyonlarda ve davetlerde yemek ihtiyacını karşılamak için  yemek hizmeti verirler. İyi bir catering firmasıyla çalışmak istiyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken bazı önemli hususlar vardır.

Kalite: Catering firmasının prensiplerinde yer alması gereken en önemli hususlardan biri kalitedir. Tercih ettiğiniz catering firmalarını tedarikçilerini doğru belirlemeli ve kaliteli ürünleri titizlikle seçmelidir. Özellikle riskli grupta bulunan et ve süt ürünlerinin en kalitelilerini hassasiyetle seçmelidirler. Catering firmalarının başta ISO olmak üzere kalite belgelerini almış olmaları gerekmektedir.

Hijyen: Catering firması yemek üretimi sırasında hijyene çok dikkat etmelidir. Üretim aşamasından sunum aşamasına kadar hijyenden ödün vermemelidir. Hijyen konusunda ekibine gerekli eğitimleri vermelidir. Catering firması insan sağlığını her şeyin üstünde tutmalı ve sağlıklı yemekler için hijyene önem vermelidir. Bu konuda hangi uygulamaları yaptığını ve hangi önlemleri aldığını size bildirmesi gerekir. Liva Cocktail bu konularda kendini en iyi şekilde kanıtlamış ve gerekli belgeleri sağlamıştır.

Servis: Catering firmasının dikkat etmesi gereken diğer detaylardan biri de servis şeklidir. Catering firmasının servis ve sunum şekli sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenmelidir. Birçok firma bu konuda farklı yollar izler ancak sizin ihtiyacınız olan yemekli bir organizasyon ise, aperatif tarzı ürünler hazırlayan catering firmaları işinizi görmeyecek ve yetersiz kalacaktır. Catering firması seçerken buna dikkat etmelisiniz. Doğru servis için profesyonel bir ekiple çalışılmalıdır. Ekip servis ve sunum konusunda eğitimden geçmelidir.

Liva Cocktail olarak servise ve sunum şekline önem veriyoruz. Ev yemeği tadında ve kalitesinde yemeklerimizle davetleriniz de sizi yormadan en iyi şekilde servis hizmeti sağlıyoruz. Liva Cocktail tüm müşterilerine eşit şekilde davranır ve onların isteği doğrultusunda hareket etmeye özen gösterir.

Davetleriniz ve organizasyonlarınızın yemek ihtiyaçlarını karşılamak için doğru seçimi yapmanız için catering firmalarını ziyaret etmeli, nasıl çalıştıklarını görmeniz gerekmektedir. Liva Cocktail‘in müşterilerine her zaman kapıları açıktır.

Yorum Yaz...

Your email address will not be published.

WhatsApp chat